Jakie są rodzaje pośladków damskich?

Przy zakupie odzieży warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę i wygląd, ale również na kształt swojego ciała. Jest bardzo wiele rodzajów pośladków damskich, dlatego też nie każdy produkt będzie idealnie pasował do konkretnej kobiety. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla tych Pań, które chcą poznać najpopularniejsze rodzaje pośladków damskich .

Kwadratowa pupa

Jeżeli kość biodrowa znajduje się na tej samej szerokości co zewnętrzna strona ud, to wyraźny sygnał że mamy do czynienia z pupą kwadratową. Przy takiej figurze warto postawić na bieliznę, która podkreśla i zaokrągla kształt. Najlepiej sprawdzą się bokserki, seksowne stringi albo figi, które po dłuższej przerwie ponownie powracają do mody.

Pośladki w kształcie litery V

Projektanci bielizny bardzo dobrze znają rodzaje pośladków damskich, dlatego też są w stanie dopasować swoje produkty to figury każdej kobiety. Bardzo wiele kobiet może pochwalić się pośladkami w kształcie litery V (kość biodrowa jest zdecydowanie szersza niż zewnętrzna strona ud). Kobiety z takimi pośladkami powinny postawić na bieliznę która zaokrągli dolną część pupy. Najlepiej sprawdzą się eleganckie szorty, bikini albo bokserki. Unikać należy bardzo mocno wyciętej bielizny, która jeszcze bardziej zwężać będzie pośladki.

Pośladki w kształcie litery A

Odwrotnością pośladków w kształcie litery V są oczywiści pupy w kształcie litery A. Mowa tutaj przede wszystkim o kobietach o figurze gruszki. Styliści przy takiej sylwetce zalecają seksowne stringi albo mocno wycięte fiki. Bielizna ta optycznie zwęża dolne części ciała.

Więcej znajdziecie pod adresem: https://www.gorteks.com.pl/Kraina-majtek-blog-pol-1536909656.html