Kurtki męskie

Kurtki wiosenne męskie występują w szerokim asortymencie. Dostępne są w różnorodnych sklepach stacjonarnych i internetowych. Należy wymienić tutaj modele eleganckie, wyjściowe propozycje miejskie i sportowe modele.

Wiosenne kurtki męskie powinny być uszyte z wysokogatunkowych materiałów w modnych, stonowanych kolorach. Powinny być lekkie  i wygodne. Większość modeli jest dopasowanych i podkreślających męską sylwetkę. Wśród znanych modeli wyróżnia się ramoneski, bomberki, klasyczne kroje nawiązujące do marynarek.

Są najczęściej zapinane na zamek, czy guziki.

Eleganckie kurtki męskie

Eleganckie kurtki męskie wiosenne to propozycje zazwyczaj dopasowane. Najczęściej wystęują w modnych, stosnowanych kolorach np. w granacie, beżu, brązie, czerni. Wiosenne kurtki proponowane są również w bardziej soczystych barwach.

Kurtki skórzane i dżinsowe

Wiosenne kurtki dżinsowe są nieodłącznym elementem stylizacji z tego sezonu.  Idealnie sprawdzają się jako okrycie wierzchnie. Możnna je skomponować z różnymi fasonami spodni. Skórzane propozycje to również opcja bardzo popularna. Skóra to drogi i luksusowy surowiec z którego szyje się modne i eleganckie kurtki. Bardzo ładnie prezentują się skórzane ramoneski.

Militarne propozycje

Kurtki ze wzorami militarnymi to atrakcyne propozycje dla mężczyzn. Mogą występować w fasonach eleganckich i sportowych. Idealnie pasują do gładkich elementów garderoby.

Kurtki pikowane

Kurtki pikowane to modne propozycje, które mogą być bardzo dopasowane lub nieco luźniejsze. Bardzo ciekawie wyglądają zwłaszcza w wersji eleganckiej.
Kurtki męskie wiosenne dostępne w sklepie DStreet.pl.