Koszulki męskie – na jaki krój postawić?

Rozglądając się za nowymi koszulkami męskimi warto zwrócić uwagę na ich krój. W dzisiejszych czasach największym zainteresowaniem wśród mężczyzn cieszy się krój Slim Fit, Regular i Relaxed. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, czym tak naprawdę charakteryzują się poszczególne kroje i do jakich stylizacji będą one pasować.

Koszulki Slim Fit

Jak wspomniano powyżej w chwili obecnej największym zainteresowaniem cieszą się koszulki meskie Slim Fit. Mowa tutaj oczywiście o koszulkach taliowanych, które można znaleźć w każdym profesjonalnym sklepie odzieżowym. Koszulki tego typu zaprojektowane i uszyte zostały w taki sposób, aby jak najbardziej podkreślić smukłą sylwetkę mężczyzny. Jak łatwo się domyśleć krój Slim Fit jest doskonałym wyborem jedynie dla tych mężczyzn, którzy nie mają brzuszka. W obecnym sezonie bardzo modne są casualowe i streetwearowe koszule.

Koszulki Regular

Regular jak sama nazwa wskazuje to klasyczny i regularny krój, który pozbawiony jest wcięć w talii, które występują w powyżej opisanym kroju. Z praktycznego punktu widzenia koszule tego typu pasować będą do każdej sylwetki. Koszula męska Regular to najlepszy wybór dla tych mężczyzn, którzy w pierwszej kolejności stawiają na komfort.

Koszulki Relaxed

Relaxed to bardzo rzadki krój, który przeznaczony jest wyłącznie dla mężczyzn z nadwagą. Koszulki meskie Relaxed są zdecydowanie szersze nić Regular i nie prezentują się najlepiej na ciele szczupłych mężczyzn. Osoby, które mają kilka dodatkowych kilogramów, powinny rozejrzeć się właśnie za tego typu koszulkami.