Jak dobrać idealną koszulę nocną?

Koszulki nocne to idealna bielizna do spania. Wybór, który proponują nam producenci jest ogromny. Możemy mieć koszulki nocne, które są wygodne, piękne, w których czujemy się atrakcyjne. Jak wybrać idealną koszulę nocną na specjalne okazje?

Każda z nas ma inną figurę, i każda z nas ma do swojej figury jakieś zastrzeżenia. Jak wybrać koszulkę nocną na specjalne okazje by czuć się w niej pięknie? Jak zatuszować mankamenty swojej figury, a podkreślić to, co w nas najpiękniejsze?

Koszula nocna dla puszystych

Uważasz, że masz nadprogramowe kilogramy? Wybierz koszulę nocną odciętą pod biustem, z rozkloszowanym dołem. Ten zabieg skutecznie odwróci uwagę od dodatkowych kilogramów. Dekolt w kształcie litery V odwróci optycznie zmniejszy i ładnie wyeksponuje większe piersi.

Koszulka nocna dla kobiet z małym biustem

Większość z nas narzeka również na mały biust. Jak poradzić sobie z tym problemem? Wybierz koszulę z wszytym fiszbinowym stanikiem uszytą z lśniącego materiału. Pomogą też kwieciste wzory oraz poprzeczne pasy.

Koszulka nocna dla kobiet z dużym biustem

Większość z nas sobie tego nie uświadamia, ale są też kobiety, które maja kompleksy z powodu za dużego, ich zdaniem, biustu. Załóż bieliznę do spania z zabudowana górą i gorsetem posiadającym delikatny ściągacz. Wybierz bieliznę do spania, której dół jest ozdobiony, to odwróci uwagę od górnych partii ciała.

Koszulki nocne dla kobiet szczupłych i wysokich

Jeżeli jesteś szczupła i wysoka wybierz koszulkę nocną z przedłużanymi rękawami, za kolano tak by optycznie zmniejszyły sylwetkę.

Bielizna nocna proponowana przez producentów jest w bardzo wielu fasonach. Każda z nas może znaleźć coś w czym będzie czuła się piękna, kobieca i zadowolona z siebie i swojej sylwetki.