bordowe botki

Z czym nosić bordowe botki?

Botki to obuwie typowe dla konkretnych pór roku. Nosi się je zazwyczaj wiosną lub na jesieni. Głównie dlatego, że są to buty zakryte, trochę cięższe i doskonale chronią, zarówno przed deszczem, śniegiem, jak i niższymi temperaturami. Botki mogą być na obcasie albo praktycznie płaskie. Zawsze jednak warto mieć w swojej szafie przynajmniej jedną parę butów tego typu, które pasować będą praktycznie do wszystkiego i każdej stylizacji nadadzą niepowtarzalnego charakteru.

Do czego można założyć klasyczne, bordowe botki?

Bordo jest kolorem dość nietypowym, choć przyznać trzeba, że wybiera go coraz więcej osób. Sprawdzi się u osób, którym najzwyczajniej w świecie przejadła się już klasyczna i ostra czerwień. O ile właśnie czerwień nie pasuje każdemu, o tyle bordo, który jest odcieniem chłodniejszym, sprawdzi się u wielu osób.

Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że botki można połączyć z każdą dowolną rzeczą i za każdym razem prezentują się one wyjątkowo. Najbardziej popularnym połączeniem botków, z całą pewnością są obcisłe jeansy i skórzana kurtka. W takim połączeniu bordowe botki (zobacz na https://www.marcoshoes.eu/pl/products/bordowe-botki-w-szpic-z-naturalnej-skory-licowej-957.html) dodadzą trochę charakteru oraz przede wszystkim koloru.

Sprawdzonym połączeniem będą także botki na obcasie, połączone ze spódniczką bądź sukienką. Warto jednak pamiętać o tym, że do botków zawsze powinno założyć się ciemne rajstopy, ponieważ połączenie botków i gołych nóg, nie jest najbardziej trafnym wyborem.