Wybór sandałów damskich

Nie ma chyba lepszej pory roku do noszenia sandałów damskich, niż upalne lato. Zalety takiego obuwia są niepodważalne: sandały damskie są wygodne, zapewniają stopie komfort i dopływ świeżego powietrza oraz nie dopuszczają do jej przegrzewania się nawet w najbardziej upalne dni.

Sandały na płaskim obcasie

Srebrne damskie sandały z płaską podeszwą doskonale pasują do każdej letniej stylizacji – zarówno tej na luzie, jak i tej na większe okazje. Proste modele świetnie zgrają się z szortami i gładką koszulką. Do eleganckiej sukienki dobrać można wersję zdobioną imitacją szlachetnych kamieni. Płaskie sandały to połączenie wygody i modnego wyglądu.

damskie eleganckie sandały z kokardą

Sandały damskie na szpilce

Sandały na szpilce to doskonały dodatek to stylizacji na większe okazje. Warto jednak pamiętać, że buty na obcasie dobrze jest wcześniej rozchodzić, inaczej może się to skończyć bolesnymi odciskami i otarciami.

Alternatywą dla pań, które nie przepadają za za cienką szpilką, są sandały na słupku. Doskonale nadadzą się dla pań o nieco pulchniejszej sylwetce. Zapewniają nogom lepsze wsparcie i stabilizację, a wyglądają równie atrakcyjnie. Kiedy tylko temperatura na zewnątrz wzrośnie, na pewno warto wyjąć letnie sandały ze swojej garderoby.