Samoprzylepne osłonki na brodawki piersi – hit czy kit?

Każda kobieta wie, że wyjątkowe wieczorowe kreacje wymagają nie tylko odpowiednich dodatków, takich jak makijaż, biżuteria i fryzura, ale też… odpowiedniej bielizny! Są to między innymi: gorsety, biustonosze bez ramiączek (lub z przezroczystymi, silikonowymi ramiączkami), wyszczuplające oraz korygujące majtki oraz specjalne nakładki na sutki. Dziś przyjrzymy się bliżej właśnie tym ostatnim.  

Samoprzylepne osłonki na brodawki piersi- zalety i wady
Osłonki na sutki zaprojektowane są w celu „zamaskowania” brodawek piersiowych, tak aby nie odznaczały się one pod obcisłą kreacją (suknią, bluzką, topem), do której nie zakładamy biustonosza, lub do której zakładamy bardzo cienki lub prześwitujący biustonosz. Ich zaletą jest to, że w stu procentach spełniają swoje zadanie (nie widać spod nich brodawek), oraz to, że wykonane są z przyjaznych dla delikatnej skóry, nieuczulających tworzyw. Samoprzylepne osłonki na brodawki najnowszej generacji są wygodne w użyciu i nie powodują uczuleń, ani podrażnień.

Ich wadą natomiast jest to, że w żaden sposób nie podtrzymują, ani nie modelują piersi- więc niestety, nie każda kobieta może pozwolić sobie na założenie ich ZAMIAST stanika…

Istnieje też odmiana samoprzylepnych nakładek na brodawki, których przeznaczeniem jest nie tyle ukrycie sutków, co ich figlarne wyeksponowanie. Tego typu nakładki mają różne fikuśne kształty- koniczynki, serduszka i tym podobne.