Z czym zestawiać swetry damskie?

Z pewnością wiele kobiet nie wyobraża sobie jesieni czy zimy bez długiego, ciepłego swetra, który chroni przed chłodem w nawet najbardziej mroźne dni. Niestety niewiele Pań potrafi ładnie skomponowac stylizację ze swetrem tak, aby nie wyglądał on jak pozbawiony kształtu worek. Jak zatem zadbać o to, aby jesienno-zimowy ubiór był nie tylko wygodny, ale także niebanalny i przede wszystkim modny? Oto kilka prostych trików.

Swetry damskie over-size + rurki

Bez wątpienia zestaw ten jest jednym z najprostszych połączeń, jakie możemy sobie zafundować bez drenażu portfela. Niemal każda kobieta ma w swojej szafie rurki. W połączeniu z luźnym swetrze, najlepiej lekko opadającym na ramiona, tworzą rewelacyjny zestaw, obok którego nie można przejść obojętnie. Stylizacja nie będzie nudna jeśli dołoży się do niej dodatkowy element taki jak zegarek, torebka czy nietuzinkowe korale.

Elegancja ołówkowa

Świetnym pomysłem na sweterki damski jest łączenie ich z ołówkową spódnicą. Wbrew pozorom, może to być połączenie bardzo eleganckie i gustowne. Wszystko jest kwestią odpowiednio dobranych dodatków i akcesoriów.

Krótko i seksownie

Niekwestionowanym liderem w stylizacjach ze swetrem damskim jest połączenie go z mini spódniczka i z długimi kozakami, które wydłużają sylwetkę. W takim przypadku sweter można także potraktować jak sukienkę i pominąć spódnic w swojej stylizacji.

Zabawy z modą

Dla kobiet, które lubia bawić się moda i nie boją się odzieżowych eksperymentów, bardzo dobrym rozwiązaniem jest połączenie spodni typu boyfriend z luźnym swetrem w rodzaju over-size.