Jak nosić sukienki sportowe, by wyglądać stylowo?

Kobiety pokochały sukienki sportowe przed wszystkim za komfort, który gwarantują. Stylizacje z sukienkami w luźnym stylu można nosić na wiele sposobów. Z czym łączyć sportowe sukienki, by wyglądały ciekawie?

W eleganckim wydaniu

Sukienki sportowe zadomowiły się w naszych szafach na dobre – zobacz więcej. Nie nosimy ich już wyłącznie w niezobowiązujących sytuacjach, można je również wykorzystać w bardziej eleganckich zestawach.

Sukienka sportowa w połączeniu z botkami wiązanymi oraz torebka shopperka będzie wyglądała bardzo interesująco. Shopperka przełamie sportowy styl. W takim zestawie można pokazać się na spotkaniu z koleżankami czy w kinie.

Luźne sukienki w połączeniu z modnymi muszkieterkami będzie wyglądała bardzo stylowo. Do takiego zestawu koniecznie trzeba dołączyć torebkę, która jest bardzo charakterystyczna. Sprawdzi się pikowana listonoszka lub torebka w charakterystycznym kolorze.
Szara sukienka będzie idealnym tłem dla kolorowej torebki, która stanie się najważniejszym elementem stylizacji.

Wybierając luźna sukienkę warto pamiętać o biżuterii, która nada charakteru zestawowi. Można założyć kolczyki, które będą dłuższe. Łańcuszek również może być duży i zakończony charakterystycznym wisiorem.

Wygodny zestaw

Sukienki najczęściej łączone są z sneakersami oraz trampkami. Jest to zestaw, który jest bardzo wygodny. Można w takiej stylizacji przechodzić cały dzień.

Do sukienki sportowej warto dopasować również kurtkę jeansową, która idealnie wpisuje się w luźną stylistykę. Ramoneska to kurtka, która ma „pazur”. Dobierając do zestawu elegancką shopperkę można swobodnie wyjść z koleżankami na zakupy czy do kina.

W tym sezonie bardzo modne są kurtki koszulowe, które szturmem wdarły się na nasze ulice. Jest to świetne wykończenie sportowej stylizacji. Białe sneakersy, nerka przewieszona przez piersi oraz kurtka koszulowa to wyjątkowo modny look.