Jakie botki na ten sezon?

Nadchodzą coraz chłodniejsze dni i należy sięgnąć po cieplejsze
obuwie.

Jeżeli jest pragnienie posiadania nowych butów, to można się pokusić o zakup fasonu botków z marszczoną cholewką. Tego typu buty są w tym sezonie bardzo modne i jest w czym wybierać. Są dostępne różne fasony.

Różnice są widoczne w sposobie marszczenia cholewki, co jest uzależnione od materiału, z jakiego buty są wykonane. Jeżeli jest to zamsz lub welur, to takie marszczenie może być dość obfite, co daje bardzo ciekawe efekty.

Marszczone botki, wykonane ze skóry licowej lub nubuku wyglądają nieco inaczej. Przede wszystkim marszczenie na cholewce nie deformuje się i buty są bardziej trwałe. Ten model jest bardziej odpowiedni na deszczowe dni.

Botki z marszczoną cholewką są dostępne na różnego rodzaju obcasach. Płaski obcas zapewnia komfort chodzenia i świetnie się prezentuje ze spodniami. Obcas słupek pasuje do stylizacji z sukienką bądź spódniczką.

Kolorystyka jest różnorodna. Dominują kolory takie jak beż, brąz, czerń, a także żywa czerwień.

Ten fason obuwia jest niezwykle kobiecy. Dobrze jest mieć w szafie kilka par takich butów, ale w różnych kolorach i fasonach. Marszczona cholewka to bardzo fajny pomysł na wyeksponowanie modnego obuwia.

Do takich butów może być dopasowana skromniejsza reszta stylizacji, gdyż marszczenie na cholewce daje dostateczny efekt. Pod kolor obuwia można dobrać odpowiednią torebkę.