Bluza adidas originals – jak nosić?

Sportowe bluzy stały się ostatnio niezwykle popularne i chociaż pierwotnie miały one służyć nam podczas treningu, to obecnie coraz częściej możemy spotkać je na ulicach, w szkołach czy w miejscach pracy. By sportowe bluzy wyglądały jednak korzystnie w połączeniu z casualowymi stylizacjami trzeba wiedzieć, jak odpowiednio je z nimi połączyć. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na ten temat koniecznie zapoznaj się z poniższym tekstem. Zapraszamy do lektury!

Bluza adidas originals – jak ją stylizować?

Bluzy Adidas Originals (kliknij) stały się jednymi z bardziej popularnych modeli bluz sportowych. Mogą być one śmiało noszone, zarówno na trening, jak i na co dzień. Podczas ubierania ich w sposób casualowy warto jednak pamiętać o paru ważnych zasadach. Po pierwsze sportowe bluzy są z reguły oversizowe. Istotne jest więc, by reszta naszych ubrań, w tym wypadku dół, był dla kontrastu bardziej przyległy. Jeżeli bowiem do luźnej bluzy założymy luźny dres, nasza figura nie będzie w ogóle zarysowana, a stylizacja będzie nas optycznie poszerzać.

Doskonałym wyjściem będą więc spodnie rurki. Najlepiej sprawdzi się model odsłaniający kostki. Taką stylizację perfekcyjnie dopełnią krótkie buty sportowe. Kolejną opcją na doskonały outfit jest założenie legginsów, które z założenia się bardzo dopasowane. Połączenie ich z dłuższą i luźniejszą bluzą da naprawdę super efekt. Kolejną stylizacją, na którą możemy się zdecydować jest również postawienie na sukienkę lub spódniczkę oczywiście również w dopasowanej wersji. Spódniczki i sukienki mogą być zarówno długie, jak i krótkie, w zależności od naszych preferencji.