Jak dobrać buty do okazji?

Niektóre wyjścia w gronie znajomych zaliczane są do tych bardziej prestiżowych, natomiast niektóre można traktować na przysłowiowym luzie. Warto jednak pamiętać o tym, żeby dostosować swój outfit do miejsca w jakim dana uroczystość się odbędzie, a także jej charakteru. Oczywistym jest, że inaczej ubierzemy się na urodziny dziadka, a inaczej na urodziny koleżanki, które odbywają się w dyskotece. Najważniejszym jest, aby umieć rozróżnić obie te uroczystości, a tym samym odpowiednio się na nie ubrać. 

Jak dobrać buty do outfitu na urodziny dziadka?

Przede wszystkim zacznijmy od tego, że na urodziny dziadka powinniśmy się ubrać zarówno elegancko jak i skromnie. W tej sytuacji klasyczna sukienka w przypadku kobiet oraz eleganckie spodnie w połączeniu z koszulą sprawdzą się zdecydowanie najlepiej. Jeżeli chodzi o buty produkowane przez Pollini to mogą być to baleriny lub buty na obcasie w przypadku kobiet oraz te dedykowane garniturom w przypadku mężczyzn. 

Jakie buty włożyć do klubu?

W tym wypadku wszystko zależy od tego, jaki to klub. W przypadku tych, z tak zwanej wyższej półki często wymagany jest odpowiedni, elegancki ubiór, a tym samym również wizytowe buty. Jeżeli mowa o tych ostatnich, to z reguły są to buty na obcasie w przypadku pań i wizytowe, które najczęściej łączy się z garniturem w przypadku panów. Jeżeli wybieramy się jednak do zwykłego klubu, to mamy pełną dowolność w tym, jak będziemy się prezentować.

Podsumowując – w zależności od tego, do jakiego miejsca się wybieramy, taki rodzaj ubioru, a w tym również butów powinniśmy na siebie włożyć.