Spódnice dla kobiet o pełniejszych kształtach

Kobiety o pulchniejszych kształtach, szczególnie w okolicy bioder, zawsze stają przed większym wyzwaniem, jeśli chodzi o wybór odpowiednio dopasowanej odzieży. Najistotniejszym czynnikiem zawsze będzie samopoczucie osoby, która nosi konkretny strój, ale należy zdać sobie sprawę, że większe kobiety również mogą wyglądać dobrze w dopasowanych spódnicach. Oto kilka przykładów, jaki typ spódniczek najlepiej wybrać w przypadku, gdy kształt ciała jest nieco bardziej okrągły.

Spódnice ołówkowe

Ołówkowe spódniczki Dstreet tworzą efekt wyszczuplający dla sylwetki. Zazwyczaj są dopasowane do ciała i kończą tuż nad kolanami. Nosząc spódnicę ołówkową, można spróbować zrównoważyć strój, łącząc spódnicę z dopasowaną bluzką. Zadaniem tej spódnicy jest podkreślenie kształtów figury, co oznacza, że będzie się wyglądało bardzo seksownie i pięknie.

Spódnice o wysokim stanie

Tutaj można wybierać spośród długich spódnic, spódnic midi lub mini, jedynym ważnym czynnikiem jest wysoki stan. Tego typu spódnice poprawią linię talii i podkreślą biodra. Spódniczki z wysokim stanem wyglądają świetnie na kobietach o okrągłych kształtach.

Długie i dopasowane

Ten rodzaj spódnicy stworzy iluzję bycia wyższą, a biodra będą wyglądać niesamowicie. Dobrze skrojona spódnica maxi może sprawić, że będzie się wyglądało na wyższą i szczuplejszą. Lepiej wybrać dopasowaną długą spódnicę, ponieważ workowate sprawią, że biodra będą wyglądały na szersze niż w rzeczywistości. Dobrze jest zdecydować się na żywe kolory dla długiej spódnicy i dobrać do niej koszulkę z nadrukiem.