Jaka marynarka najlepiej pasuje do jeansów?

Dla wielu panów połączenie marynarki i jeansów to wciąż abstrakcja. Nc bardziej mylnego.

Taki stan rzeczy rzeczywiście ma rację i bardzo często się sprawdza, trzeba tylko zawsze wiedzieć jaka marynarka do jakich jeansów lub jakie jeansy do jakiej marynarki.

Kiedy łączyć marynarkę z jeansami?

Decydując się na założenie marynarki do jeansów trzeba zdać sobie sprawę, by marynarka nie była zbyt elegancka. Dobrze sprawdzi się w tym zestawieniu typowa marynarka sportowa lub casual. Takie zestawienie stworzy bardzo modną stylizację a przy tym niezbyt formalną. Marynarka do jeansów sprawdzi się na wyjście do pubu, na randkę, do kina czy podczas podróży lub  w miejscu pracy, gdzie jest wymagany zbyt formalny ubiór.

Jaka marynarka do jeansów?

Najlepiej sprawdzi się w tej stylizacji wspomniana już marynarka casualowa lub sportowa. Najlepiej przy tym gdy będą to marynarki dopasowane do talii mężczyzny.

Zawsze trzeba zdać sobie sprawę, że jeansy nie są ubiorem najbardziej wyjściowym dlatego totalnie nie pasować do nich będzie marynarka od garnituru lub marynarka ze smokingowym kołnierzem.

Jeansy z marynarką to luz i wygoda ale nie nadmierna elegancja.

Jakie jeansy?

Marynarka to jedno ale trzeba też pamiętać, że nie każdy fason jeansów będzie do niej pasował. Dlatego wybierając jeansy do marynarki trzeba decydować się na proste i klasyczne kroje, z nogawkami lekko zwężanymi w dół. Doskonale dopasują się do sportowych marynarek wszystkie modele slim fit. Wtedy będzie można stworzyć bardzo ciekawy look.

Marynarka do jeansów dostępna w ofercie sklepu Dstreet.pl.