Jak znaleźć idealny T-shirt?

Praktycznie każdy mężczyzna ma w swojej garderobie kolekcję T-shirtów. Oczywiście część panów wykorzystuje je jako strój sportowy, z kolei inni mężczyźni zakładają ten element stylizacji nawet do garnituru. Czym zatem powinno się sugerować przy wyborze koszulki?

Materiał

Jak wiadomo zdecydowanie najlepszym materiałem będzie bardzo wysokiej jakości bawełna, która nie tylko wchłania pot, ale również pozwala użytkownikowi czuć się świeżo. Ponadto bawełna jest niezwykle trwałym materiałem.

Kolor i wzór

Osoby, których celem jest wyróżnienie się z tłumu powinny zdecydować się na ubrania brain dead familia sklep. Zdecydowana większość ludzi preferuje jednak kolory uniwersalne, koszulkę można w ten sposób połączyć ze zdecydowaną większością stylizacji. Szara koszulka rekomendowana jest na okazje znacznie mniej oficjalne. Koniecznie należy zdawać sobie sprawę, że na T-shircie w tym kolorze bardzo widoczne będą plamy potu. Z kolei koszulka w kolorze granatowym jest idealną opcją do jeansów.

Wokół szyi

Należy pamiętać, aby t-shirt nie był przesadnie wydekoltowany, oczywiście wyjątkiem jest sytuacja, gdy dana osoba preferuje właśnie taki styl. Obecnie nie są już także modne bardzo duże dekolty w kształcie litery V, które odsłaniają zdecydowaną większość klatki piersiowej. Rekomendowane jest przez stylistów, by dekolt nie tylko był zaokrąglony, ale również kończył się razem z szyją. Nie powinien również odsłaniać ciała z tyłu i przodu.