Jak wyglądać modnie i męsko?

Nie tylko kobiety lubią dobrze wyglądać. Wielu mężczyzn dba o swój wizerunek, tak samo, jak panie. Jak wyglądać elegancko? Jak zestawić ze sobą poszczególne elementy ubioru? Na te pytania odpowiemy poniżej.

Ubrania bazowe

W szafie każdego mężczyzny powinny znaleźć się ubrania bazowe, z których będzie można stworzyć ciekawe stylizacje. Podstawa to bawełniane T-shirty, najlepiej, żeby były gładkie, dobrze posiadać kilka kolorów np. biały, czarny, szary, granatowy, beżowy. Takie koszulki są na tyle uniwersalne, że można założyć je nawet pod elegancką koszulę. Kolejna sprawa to koszule i marynarki. Jeśli na co dzień chcemy wyglądać stylowo, elegancko to warto zainwestować w kilka dobrych jakościowo marynarek, najlepiej wykonanych z naturalnych materiałów. Bardzo dobrze sprawdza się w tym wypadku wełna. W męskiej garderobie nie może zabraknąć również klasycznej, białej koszuli.

Przejdźmy teraz jeszcze do spodni. Warto mieć kilka par ciemnych spodni jeansowych na przykład granatowych. One będą doskonale komponować się z większością rzeczy w szafie. Takie spodnie można założyć równie dobrze do koszulki, jak i koszuli i marynarki.

Oczywiście dobry garnitury to też must have. W sklepach można znaleźć garnitury joop, które są naprawdę dobrej jakości. Pamiętajmy, że marynarkę i spodnie można oddać do krawca i dokonać drobnych przeróbek – skracanie spodni, taliowanie marynarki to nic skomplikowanego. Wiele mężczyzn decyduje się na takie rozwiązanie, dzięki temu możemy mieć pewność, że garnitur będzie leżał na nas, jak należy.