Koszule damskie – jak je nosić?

Wbrew pozorom, sposobów noszenia koszul damskich jest dosyć sporo. Można je wiązać, wkładać do spodni, a także… nosić na wierzchu. Jaką metodę wybrać, by wyglądać gustownie i ciekawie?

Praca

Myśląc o koszulach damskich, chyba pierwszym skojarzeniem jest oczywiście praca. Jak nosić takie koszule w pracy? Najlepiej zdecydować się na wkładanie ich do spodni, co ograniczy ich zwiewność i w pewnym stopniu nada gustownego, aczkolwiek oficjalnego tonu.

Spódnica z wysokim stanem

Spódnice z wysokim stanem to dość charakterystyczny element dzisiejszej, kobiecej garderoby. Warto pamiętać, że w ich przypadku koszule damskie z sklepu Yups należy wkładać bezpośrednio do sukni, podobnie zresztą jak w przypadku kompozycji o charakterze oficjalnym.

Jeansowe szorty

Damskie koszule dość ciekawie prezentują się z szortami, zwłaszcza jeansowymi. Dla efektu lekkości i luzu, warto z jednej strony włożyć je pod szorty a z drugiej – lekko wystawić. Takie nieuporządkowanie przyciągnie wzrok niejednego mężczyzny.

Klasyczne sukienki

Sukienki doskonale komponują się z wiązanymi koszulami. W tym przypadku, spokojnie można pomyśleć o kompozycji dość różnorodnej pod kątem kolorystycznym. Tutaj bezapelacyjnie sprawdzą się koszule z krótkim rękawem.