Jakie dodatki dobrać do kurtki parki

Kurtki parki damskie to szalenie popularna odzież wierzchnia na jesień oraz zimę. Są wygodne i ciepłe, bez problemu można pod nimi zmieścić gruby i obszerny sweter, a poza tym świetnie wyglądają w wydaniu typowo sportowym, noszone na przykład z jeansami oraz sztybletami, jak też zestawione z czarnymi cygaretkami i botkami na obcasie.

damska kurtka parka
Kurtka parka – ten model znajdziesz tutaj: https://dstreet.pl/pol_m_Przekroje_Women_Kurtki-Parki-Damskie-1068.html

Szalik czapka i rękawiczki pasujące do parki

Kurtki parki damskie można stylizować zatem na wiele sposobów. Jednym z bardzo modnych dodatków, które zawsze odrobinę odmienią oblicze parki, to po prostu czapki. Do parki świetnie pasują grube wełniane czapki z warkoczami oraz pomponem, ale też tak modne zimowe czapki z daszkiem, albo kolorowe nauszniki. Do parki damskie można dobrać gruby wełniany szalik, futerkowy komin albo kraciasty szalik z wełny. Dzięki różnym dodatkom, na przykład czapkom i szalikom ozdobionym za pomocą cekinów albo kamyków, parka nabierze bardziej strojnego i wieczorowego charakteru..

Kurtki parki damskie i pasujące do nich buty

Jakie buty najlepiej pasują do parki? Zimą parka świetnie będzie wyglądała z tak zwanymi butami motocyklowymi albo worker boots. To ciężkie skórzane buciory, najczęściej w kolorze czarnym, które bywają ozdobione na przykład za pomocą pereł lub nitów i ćwieków. Poza tym parki dobrze prezentują się również z wyższymi butami, na przykład skórzanymi oficerkami lub sztybletami. Do parki pasują również klasyczne botki na słupku, albo na niskim kwadratowym obcasie. Nie do końca dobrze parki wyglądają natomiast z kozakami na obcasie.