Jak wybrać koszulę nocną?

Sen jest ważny w życiu każdego człowieka i o ile wielką wagę przywiązuje się do wyboru materaca, o tyle kwestie wyboru bielizny nocnej, traktuje się nieco bardziej pobłażliwie.

Wybór damskiej koszuli nocnej jest ważny, ponieważ powinna ona zapewnić komfort i wygodę podczas snu. Oprócz tego może podkreślać atuty kobiecej sylwetki. Jak, wobec tego, wybrać odpowiednią koszulkę nocną? Najważniejsze jest to, żeby dopasować rozmiar. Kolory i fasony są kwestią indywidualną.

Szukaj na Gorteks.com.pl

Co ukryć, a co wyeksponować?
Każda kobieta, która jest świadoma swojej figury, wie od których części ciała powinna odwrócić uwagę, a na których ją skupić. Koszule nocne damskie dla pań z małym biustem powinny być ozdobione w tej okolicy falbankami, co pozwoli na optyczne powiększenie piersi. Istnieje kilka trików, które dadzą zaskakujące efekty, np. świetnie się sprawdzą wszyte fiszbiny lub kwiatowe wzory. Wybór jest ogromny!

Kobiety z bujnym, dużym biustem również mogą mieć z tego powodu kompleksy. Właśnie dla nich najlepsze będą halki nocne które odwrócą uwagę od piersi. Idealnie sprawdzą się takie, które będą bogato zdobione na dole koszulki. Można także wybrać model z gorsetem, który znacznie wysmukli figurę i sprawi, że nabierze proporcji.

Koszulki nocne pełnią także inną funkcję – działają na męską wyobraźnię. Subtelnie odkryte ramiona i zakryte niektóre części ciała, pozostawią dużo miejsca na fantazję i domysły.