Jak podkreślić sylwetkę w koszuli nocnej

Koszula nocna to produkt często wykorzystywany przez kobiety podczas nocnego odpoczynku. Jeśli wybierze się odpowiedniego rodzaju model to możliwe jest podkreślenie dzięki niemu atutów sylwetki, a także ukrycie niedoskonałości.

Koszula dla pań z małym biustem

koszula nocna rozpinana


Mały biust można w odpowiedni sposób wyeksponować, dzięki wybraniu najbardziej adekwatnego modelu koszuli nocnej. Przede wszystkim warto wybierać ten rodzaj bielizny nocnej w wyrazistych wzorach. Mogą to być na przykład poprzeczne paski lub kwieciste motywy. Każdy wzór będzie odpowiedni do tego celu. Panie o małym biuście z powodzeniem mogą także nosić koszulę nocną z wbudowanym biustonoszem, co będzie dodatkowo podkreślało atuty ich sylwetki.

Koszula dla pań z dużym biustem


Duży biust można w odpowiedni sposób ukryć w koszuli nocnej, jeśli wybierze się najbardziej adekwatny model do tego celu. Aby odwrócić uwagę od biustu polecane jest wybieranie produktów, które posiadają różnego rodzaju zdobienia. Powinny znajdować się one przede wszystkim na dole danego rodzaju ubrania, aby wzrok się na nich koncentrował. W celu optycznego zmniejszenia biustu można także wykorzystywać różne modele nocnych strojów, które posiadają wbudowany gorset. Dzięki niemu możliwe jest pełne wyrównanie proporcji ciała. W odpowiedni sposób wysmuklają one także sylwetkę. Popularnym rodzajem tego produktu jest także koszula nocna rozpinana, która posiada szereg dodatkowych funkcjonalności.