Rajstopy_ciazowe_Gatta_Body_Protect_20_DEN_DAINO

Grubość rajstop ciążowych – co warto wybrać?

Każda kobieta chce wyglądać pięknie i czuć się wyjątkowo. W projektowaniu własnej, wyjściowej stylizacji nie da się jednak pominąć kwestii rajstop ciążowych, które w życiu kobiety ciężarnej odgrywają bardzo istotną rolę.

Funkcjonalność a przeznaczenie rajstop

Dolna część rajstop ciążowych nie różni się praktycznie niczym od standardowych modeli rajstop. No może poza tym, że generują one określony ucisk na ciało kobiety, wymuszając tym samym pracę układu krwionośnego w kontekście zapobiegania żylakom. Górna część rajstop ciążowych nie ma oczywiście znaczenia estetycznego, lecz jedynie funkcjonalne. Tym samym nie wpływa ona na ostateczną, kobiecą stylizację.

Grubość rajstop – wskazówki praktyczne

Rajstopy ciążowe ze sklepu BiustonoszeDoKarmienia można katalogować pod względem grubości dokładnie tak samo, jak pozostałe modele. Tak zwane „dwudziestki”, czyli rajstopy 20 DEN, sprawdzą się zwłaszcza w wiosennych i jesiennych stylizacjach. Poza tym prezentują się one kobieco i seksownie, co jest ważne również w okresie ciąży! Grubsze modele (100 DEN) warto ubierać zimą, ale – uwaga – nie zawsze należy skupiać się na klasycznym podziale na czerń lub brąz. Grube rajstopy pozwalają na efektywniejszy dobór barw, dzięki którym możliwe będzie ciekawe ożywienie skądinąd smutnej, szarej i zimowej stylizacji.

Podsumowanie

Rajstopy ciążowe nie muszą być nudne. Skupianie się wyłącznie na komforcie nie zawsze zaspokaja elementarną potrzebę pięknego wyglądu. Może warto to zmienić?