Damskie kurtki zimowe puchowe

kurtki zimowe damskie

Damskie kurtki zimowe puchowe od wielu sezonów nie wychodzą z mody. W tym roku szczególnie w trendach są kurtki w wersji oversize. Kurtki zimowe damskie z Dstreet to kopalnia możliwości.

Modne kurtki zimowe damskie 2017/2018

Puchówki powinny na siebie zwracać uwagę. W tym roku modne są modele z pikowaną fakturą, mocnym watowaniem oraz nylowoną strukturą. W środku może znajdować się połączenie puchu i pierza. Coraz więcej kurtek zaskakuje swoją długością. W sklepach nie brakuje modeli sięgających kostek. Jednak te zarezerwowane są tylko dla pań wysokich o doskonałej sylwetce. Kaptur powinien być obszerny i mocno zabudowany. Czasami zastępuje go wysoka, puchowa stójka.

Z czym nosić puchówki?

Kurtki puchowe w wersji oversize same w sobie są bardzo ozdobne, a więc nie potrzebują już konkurencji w postaci dodatków czy innych elementów garderoby. Do pikowanej kurtki lepiej jest dobrać proste ubrania takie jak dzianinowe swetry czy klasyczne T-shirty. Dobrym rozwiązaniem będą również dopasowane do ciała legginsy, oczywiście w wersji ocieplanej. Zawsze sprawdzą się też klasyczne jeansy. Jeśli ktoś chce postawić konieczne na zdobienia to lepiej na torebce czy plecaku. Lepiej jednak zrezygnować z barokowego przepychu, a więc z pereł, koralików i kryształków.

Modna czerwień

W tym sezonie zdecydowanie najmodniejsze będą kurtki w kolorze intensywnej czerwieni, najlepiej w wersji sięgającej pasa. Pojawiły się one w tym sezonie na wybiegach u największych projektantów. Szybko sięgnęły po nie kobiety na całym świecie, a dzisiaj spotkać je można w każdym sklepie.