Jak wybrać buty na koturnie?

Buty na koturnie to jeden z najczęściej wybieranych oraz najbardziej popularnych rodzajów butów damskich. Są one przede wszystkim bardzo komfortowe oraz wygodne, a oprócz tego, co ciekawe, świetnie nadają się dla kobiet w każdym wieku.

Szpilki i płaski obcas w jednym

Koturny to przede wszystkim obuwie łączące w sobie zalety zarówno szpilek, jak i balerinek. Posiadają one tak zwaną pogrubioną podeszwę, która najczęściej jest wykonana z materiałów naturalnych. Z powodzeniem jest ona w stanie zastąpić obcas. Doskonale więc sprawdzają się w przypadku kobiet, które chcą dodać sobie nieco więcej centymetrów, a jednocześnie nie męczyć się w niewygodnych szpilkach. Gwarantują więc one doskonałą równowagę pomiędzy dwoma skrajnymi rodzajami butów oraz sprawdzają się zarówno na co dzień, jak i w trakcie wieczornych wyjść.

Z butami na koturnie jest podobnie, jak z obuwiem na wysokim obcasie – również wyszczuplają optycznie nogi, jednak zapewniają przy okazji większy komfort. Są tak wygodne, że nie odczuwa się ich nawet po całym dniu.

Buty na koturnie do różnych stylizacji

Obuwie na turnie można dopasować do swojego stylu – są one dostępne w szerokiej gamie, od modeli eleganckich aż do sportowych. Co więcej, pasują one do każdej stylizacji oraz okazji. Ponadto, można je założyć zarówno do jeansów, jak i sukienki wieczorowej, bądź krótkiej spódnicy. Buty te świetnie wyglądają na każdej nodze.