spodnie damskie z dziurami

Spodnie damskie z dziurami

Od kliku lat spodnie z dziurami damskie święcą triumfy szczególnie pośród licealistek. Na czym polega ich sukces? To przede wszystkim umiejętne dostosowanie się do charakteru właścicielki.

Jak wybrać dziury?

spodnie damskie z dziuramiNa zakupach warto zwrócić uwagę przede wszystkim na naszą sylwetkę. Gruszka, klepsydra i wiolonczela bez wahania mogą sięgnąć po spodnie damskie rurki z wysokim stanem. Boyfriendy zarezerwowane są wyłącznie dla chłopczyc, a marchewki i chinoisy świetnie leżą na właściwie każdej dziewczynie o szczupłych nogach.

Ponadto uważnie przyjrzyjmy się dziurom. Nie mogą to być jakieś fabryczne, idealnie okrągłe przestrzenie. Nasze spodnie damskie z dziurami powinny wyglądać, jakby zostały zniszczone przez lata używania. Przetarcia, wytarcia, poszarpane strzępki materiału (po spotkaniu z psem sąsiadów), nieco wyciągnięty materiał. Na tym polega cały urok dziurawienia spodni.

Jak nosić dziurawe spodnie?

Jeansy to od lat światowy fenomen. Idealnie pasują do każdego rodzaju stylizacji: szkoła, praca czy wyjście ze znajomymi nie wymuszą od nas kilku godzin sterczenia przed otwartą szafą. Kwestią jest jedynie dobranie odpowiednich dodatków.

Dziury idealnie sprawdzą się w casualowych stylizacjach. Do szkoły możemy pozwolić sobie na leciutko przetarte spodnie, pozaciągany materiał, drobne przebarwienia. Wyjście ze znajomymi zostawia nam oczywiście więcej pola do popisu. Sprobujmy nawet pin – upowej stylizacji z czarnymi kabaretkami i ogromnymi, ziejącymi dziurami.

Ze spodni damskich rurek oraz spodni z dziurami damskich możemy wyczarować stylizacje godne zapamiętania. Ale uwaga! Co za dużo, to niezdrowo. Zbyt zniszczone spodnie będą sugerować, że nie stać nas na zakup ubrań. Dlatego – nawet jeśli staramy się o podwyżkę – nigdy nie zakładajmy ich do pracy.