odzież męska

Modnie i na sportowo!

Czasami przeróżne osoby mówią nam, że prawdziwy, elegancki mężczyzna nie powinien w ogóle ubierać się na sportowo.  Jednak przecież trudno jest chodzić dzień w dzień tylko i wyłącznie w marynarkach, eleganckich spodniach i sztywnych koszulach…

Łączenie stylów

odzież męskaWarto zatem wspomnieć o tym, że dzisiaj doskonałym pomysłem jest łączenie rożnych stylów. Co to dokładniej oznacza? Otóż warto pobawić się nimi – wziąć np. sportową bluzę i dopasować do niej bardziej eleganckie spodnie. W ten sposób możemy uzyskać naprawdę ciekawe stylizacje. Poniżej przedstawionych zostanie kilka przykładów:

1) Oxford, ale na luźno – przede wszystkim możemy zdecydować się na założenie elegantszych spodni, sztybletów albo innych wyższych butów, lekkiej koszuli i bluzy z motywem uczelni albo ciekawym napisem.

2) Piknikowo – tu załóżmy chinosy, lekkie mokasyny czy trampki, do tego zaś t-shirt i lekką bluzę sportową z kapturem.

3) Odwrócone style – moda męska, szczególnie włoska, oferuje nam wiele niespodzianek. Jedną z nich jest właśnie taki oto oryginalny strój: luźne, dresowe spodnie, t – shirt oraz materiałowa marynarka.

4) Militarnie – dzisiaj także szczególnie modna jest odzież męska inspirowana militariami. Luźne materiałowe spodnie moro, w połączeniu z czarnym t – shirtem, wyższymi butami oraz czarną, sportową bluzą będą naprawdę świetnie się prezentowały.

Jak zatem widać – możemy stworzyć bardzo dużo przeróżnych sportowych, ale zarazem eleganckich i ciekawych stylizacji. Bez wątpienia warto z nich skorzystać!