Luksusowe espadryle

Macie na koncie o kilkaset złotych za dużo? Za mało by wyjechać na zagraniczne wakacje, zbyt wiele dla drobnych przyjemności.  Może więc warto zrobić sobie wakacyjny prezent. Nic tak nie poprawia kobiecie humoru, jak buty od renomowanej firmy Patrizia Pepe.

Oto idealny przykład, jak folk zaczyna wkraczać na salony. Do niedawna podobny rodzaj obuwia nosili śródziemnomorscy mieszkańcy wsi. My mieliśmy drewniane chodaki, oni – lekkie obuwie na podeszwie z plecionki zwieńczonej delikatnym materiałem.

WARIACJE PATRIZII

Marka Patrizia Pepe poszła o krok dalej. Podczas projektowania kolekcji obuwia „Lato 2018” postawiono na dwa główne motywy: azteckie wzory  oraz popularne amerykańskie gwiazdy.

W KRAINIE DZIKICH INDIAN

Zielone i różowe espadryle wyróżnia wysoka na trzy centymetry podeszwa Ambra. Dla koloru Natural/Indaco wspaniale dopasowano białe wzory oraz utrzymane w tej samej tonacji chwościki.

Barwa Orange Multicolor ma podobne cechy, zamiast wzorków jest zdobiona przebiegającymi z góry na dół paskami. Dzięki temu nada powiew świeżości każdej „przyciężkiej” stylizacji.

AMERICAN DREAM

Brokatowe Silver Mixy od razu przypominają Hollywoodzkie marzenia. Koturn na gumie Amber okrywa juta, natomiast sama tkanina już z daleka przyciąga wzrok. Na uwagę zasługują także znajdujące się z boku noska trzy gwiazdy.